info
عکس مجسمه مشاهیر و شهدا
category

مجسمه مشاهیر و شهدا (محله جهانشهر، کرج)

درباره‌ی مجسمه مشاهیر و شهدا

مجسمه مشاهیر و شهدا (بنای یادبود) در محله جهانشهر کرج و بلوار ماهان شرقی، کسری جنوبی (کلهر) واقع شده است. این بنا یکی از دو بنای یادبود در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت روستای کندوان و همچنین پارک ملی ایران کوچک، اپل استور سیب سفید، فروشگاه لباس آتریسا، درب اصلی پارک ملی ایران کوچک و کافه فرجام قرار گرفته است.
سایر بناهای یادبود که در محدوده مجسمه مشاهیر و شهدا واقع شده‌اند:

 • ماکت ایل شاهسون
  (5.0)
  بلوار ماهان شرقی، کسری جنوبی (کلهر)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط راهنما (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجسمه مشاهیر و شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجسمه مشاهیر و شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجسمه مشاهیر و شهدا ندارد.
  neshan logo