عکس ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه (محله مصلی، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار امام خمینی، بین شهید حسینی و دکتر حسن عضدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه در محله مصلی رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی رشت و کنارگذر بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مصلی رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فابرکاستل - دوست خواه و همچنین رستوران بزرگ محرم، هتل پردیس، شرکت تعاونی استقلال سواری تهران رشت، کافه کیک و پیتزا پنجره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه

در شهر رشت، محله مصلی کنارگذر بلوار امام خمینی، ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امام خمینی، بین شهید حسینی و دکتر حسن عضدی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی نازآوران گیلان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار امام خمینی، بین شهید حسینی و دکتر حسن عضدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه منظریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  بلوار رسالت، بعد از پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس رسالت
  بلوار امام خمینی، بین ارشاد و رسالت
 • ایستگاه اتوبوس کار و دانش اعتصامی
  بلوار رسالت، بین شقایق و میدان معراج شهدا
 • ایستگاه اتوبوس صفایی
  بلوار امام خمینی، بین میدان مصلی و میلاد
 • ایستگاه اتوبوس پرستار
  پرستار، بین پورسینا و نامجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه ندارد.
  neshan logo