info
عکس ایستگاه اتوبوس پرستار
category

ایستگاه اتوبوس پرستار محله فرهنگ، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پرستار

ایستگاه اتوبوس پرستار (ایستگاه اتوبوس) در محله فرهنگ رشت و خیابان مرزمحله واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله فرهنگ رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی و درمانی پورسینا، موزه سنجش و چهارفصل و همچنین حلیم سرای محمد، اداره کل بهزیستی استان گیلان، کارگزاری شماره 61 تامین اجتماعی، داروخانه دکتر مجلسی و درمانگاه شماره یک تامین اجتماعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پرستار رشت

ایستگاه اتوبوس پرستار رشت در شهر رشت، محله فرهنگ و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، پرستار قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پرستار رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی چشم اندازبهار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پرستار رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پرستار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پل عراق
  آزادگان، بین شهید علیپور و خمیران زاهدان
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش
  نامجو، بین سعید و رامیزا
 • ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی
  نامجو، بین فرخی و دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس میدان حشمت
  حشمت، خیابان 17 شهریور، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پرستار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پرستار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پرستار ندارد.
  neshan logo