info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده
category

ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده محله عیش آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده

ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده (ایستگاه اتوبوس) در محله عیش آباد یزد و بلوار جانباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیش آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی دیلینگ دیلینگ و موزه پیشه های کهن و همچنین بازرگانی دلاوری، کارگاه فنی برادران اسماعیلی، هتل تهرانی یزد، فروشگاه لوازم یدکی بنز نصر و کارگاه فنی محسن زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده یزد

ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده یزد در شهر یزد، محله عیش آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جانباز، بین زیرگذر ابوالفضل و شهید صدوقی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فهمیده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی
  طلوع، طلوع 50، خامنه ای 4، بلوار آیت الله خامنه ای، بلوار جانباز
 • ایستگاه اتوبوس ارسلان
  همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان
 • ایستگاه اتوبوس ایمان
  همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 9 و 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده ندارد.
  neshan logo