info
عکس مسجد مسلم ابن عقیل
category

مسجد مسلم ابن عقیل محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی مسجد مسلم ابن عقیل

مسجد مسلم ابن عقیل (مسجد) در محله نازی آباد تهران و میدان زرگر واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین رستوران جوان هنرور، داروخانه نازی آباد، هات داگ مسعود (شعبه نازی آباد)، سرای سنتی گل یخ و درمانگاه شبانه روزی دکتر اطمینان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد مسلم ابن عقیل

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  70
  جمعه 13 فروردین ماه 1400

  مسجد مسلم بن عقیل واقع در خیابان بدلی گیوی هست تنهابدی که داره جای پارک ندارد

  2

سایر مسجدهای که در محدوده مسجد مسلم ابن عقیل واقع شده‌اند:

 • مسجد صاحب الزمان
  بزرگراه بعثت، پرستویی، الله یاری، بین طالبی و آریا
 • حسینه باب الحوائج
  رجایی، طباطبایی، بین هشت متری زند کریمخانی و بشارت
 • مسجد عذرا
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، بین بشارت و یاخچی آباد
 • مسجد حضرت ابوالفضل (ع)
  (1.0)
  بزرگراه بعثت، پرستویی، همدانی
 • مسجد 14 معصوم
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، هاجری، مسیح، بین اباباف و باقرزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد مسلم ابن عقیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد مسلم ابن عقیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد مسلم ابن عقیل ندارد.
  neshan logo