info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان
category

ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان محله منبع آب، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان

ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان (ایستگاه اتوبوس) در محله منبع آب شیراز و خیابان میرزای شیرازی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله منبع آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیاکو مارکت، نان لواش کعبه، گلستان پارسیان قصردشت نماینده، شیراز گلدان و نهالستان و گلستان شیراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان شیراز، شهر شیراز، محله منبع آب است. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی شرقی، بین 5 میرزای شیرازی و 7 میرزای شیرازی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شاهد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزا کوچک خان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب الامر
  وکلا، بین وکلا 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان چمران
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی
  میرزای شیرازی شرقی، بین میرزای شیرازی 10 و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان ندارد.
  location استان فارس، شیراز، میرزای شیرازی شرقی، بین 5 میرزای شیرازی و 7 میرزای شیرازی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo