info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی محله میرزای شیرازی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی

ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله میرزای شیرازی شیراز و خیابان میرزای شیرازی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله میرزای شیرازی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیاکو مارکت، نان لواش کعبه، گلستان پارسیان قصردشت نماینده، شیراز گلدان و نهالستان و گلستان شیراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی است که در محله میرزای شیرازی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میرزای شیرازی شرقی، بین میرزای شیرازی 10 و 12 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شاهد است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزای شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب الامر
  وکلا، بین وکلا 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان چمران
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان
  میرزای شیرازی شرقی، بین 5 میرزای شیرازی و 7 میرزای شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی ندارد.
  neshan logo