info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باطری فرهنگ و املاک قدس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا حمیدیا

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا حمیدیا در شهر حمیدیا، محله پاسداران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران، بین پاسداران 39 و 41 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا حمیدیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارابه واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرایی 7
  بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 88
  بلوار شهید دشتی، بین شهید محمدرضا دشتی و دشتی 70
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا ندارد.
  neshan logo