info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی محله سیلو، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی

ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی (ایستگاه اتوبوس) در محله سیلو یزد و بلوار امیر کبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سیلو یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی و هنرستان هنرهای زیبا پسران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی یزد، شهر یزد، محله سیلو است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امیر کبیر است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  amir
  دوشنبه 16 بهمن ماه 1402

  سلام واسه اینکه بفهمید چه اتوبوسی چه ساعتی میاید و میره و اینکه اتوبوس ها چه مسیری رو میرن و الان اوتوبوس کجا هست میتونید از اوتومن استفاده کنید که مخصوص اتوبوس رانی استان یزد هست


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان هنرهای تجسمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی
  امام حسین، بلوار دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس هتل توریست
  بلوار دانشجو، دانشجو 49، بین دانشجو 47 و 51
 • ایستگاه اتوبوس دفتر تلفن مفتح
  بلوار فردوسی، فروغ
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بلوار فلسطین، بین میدان امام موسی صدر و نگارستان 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی ندارد.
  neshan logo