info
عکس آموزشگاه پروفسور میرزاخانی
category

آموزشگاه پروفسور میرزاخانی (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

مدرسه

درباره‌ی آموزشگاه پروفسور میرزاخانی

آموزشگاه پروفسور میرزاخانی (مدرسه) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان آزادی 35 واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو مدرسه در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین دپارتمان حقوق دادستان، کانون کارشناسان رسمی دادگستری، دهکده سفید، مرکز فروش کتب حقوقی مشهد و دبیرستان دوره اول پارسا قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده آموزشگاه پروفسور میرزاخانی واقع شده‌اند:

 • دبستان نخبگان علامه طباطبایی
  بزرگراه آزادی، کلاتیان 1
 • دبستان غیر دولتی دخترانه فروزنده
  بلوار امامت، امامت 23
 • دبیرستان افتخار دوره اول دخترانه
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 32
 • دبستان بین المللی آریانا
  بلوار سجاد، شقایق
 • هنرستان تربیت بدنی فاضله
  بزرگراه آزادی، آزادی 36، آزادی 63
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Javad (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه پروفسور میرزاخانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه پروفسور میرزاخانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه پروفسور میرزاخانی ندارد.
  neshan logo