info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری
category

ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری

ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه بزرگ موبایل ۷۷۷، ساختمان فناوری دانشگاه یزد، دفتر ترجمه رسمی ۱۱۱۷، استودیو عکس و فیلم صاحبقرانیه یزد و ایده شو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله دانشگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز فناوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز شهر
  پژوهش، نرسیده به بلوار شهیدان اشرف
 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز
  بلوار آتش نشان، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس پارک پرستار
  بلوار امیر کبیر، گلستان، ابتدای گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری ندارد.
  neshan logo