info
عکس مینی مارکت گلچین
category

مینی مارکت گلچین محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مینی مارکت گلچین

مینی مارکت گلچین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین پمپ گاز CNG مروجی، سالن ورزشی سر افرازان، مسجد موسی بن جعفر (ع)، موچین پرشین و بینایی سنجی احمد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مینی مارکت گلچین واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی
 • خواروبار کرامت
  بلوار پیروزی، پیروزی 26، فرقانی 9
 • سوپر پردیس
  بلوار پیروزی، پیروزی30، پیروزی 28/3
 • هایپرمارکت تخفیفات
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، خسروی 3، خاکپور 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Computer_9۸۷۶ (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مینی مارکت گلچین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مینی مارکت گلچین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مینی مارکت گلچین ندارد.
  neshan logo