info
عکس هایپر مارکت میثم
category

هایپر مارکت میثم محله فخب، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر مارکت میثم

هایپر مارکت میثم (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فخب رشت و خیابان شهید محمد هادی پور واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فخب رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چشمه کماکل و همچنین کافه تچرا، صنایع چوب ماهان، نانوایی حاج غضنفر عباسی، سوپر مارکت همتی و رینگ لاستیک گیلان تایر قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به هایپر مارکت میثم


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر مارکت میثم واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت موسی هادیپور
  استاد معین، 22، شهمیری، طالقانی، بین جاده رشت و بلوار رزمجو
 • سوپر مارکت توت فرنگی
  (5.0)
  استاد معین، 20 متری گاز، ایلیا
 • سوپر مارکت همتی
  (5.0)
  جاده رشت - پیربازار، شهید محمد هادی پور، صالح نژاد
 • سوپر مارکت تنهایی
  (3.0)
  جاده رشت - پیربازار، بلوار رزمجو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مازیار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر مارکت میثم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر مارکت میثم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر مارکت میثم ندارد.
  neshan logo