info
عکس ایستگاه اتوبوس حفاری2
category

ایستگاه اتوبوس حفاری2 محله کوی ملی حفاری، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حفاری2

ایستگاه اتوبوس حفاری2 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ملی حفاری اهواز و خیابان فتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ملی حفاری اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امید و همچنین مسجد قبای شهرک حفاری، بانک ملی شعبه شهرک حفاری، تالار شهرک حفاری، چاپ کاوش و استخر مجموعه ورزشی شهدای ملی حفاری (شماره ۶) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حفاری2 اهواز

ایستگاه اتوبوس حفاری2 اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله کوی ملی حفاری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس، فتح 5، فتح، بین فتح 3 و 7 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حفاری2 اهواز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اهواز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بعثت قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حفاری2 اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حفاری2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان ولایت 8
  بلوار نفت، بلوار ولایت، بین گل یخی و ولایت 7
 • ایستگاه اتوبوس آقاجاری3
  بلوار نفت، گلبهار، بین شقایق 11 و رز 12
 • ایستگاه اتوبوس نفت4
  بزرگراه مدرس، گلستان، ارشاد، بین ارشاد 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حفاری2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حفاری2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حفاری2 ندارد.
  neshan logo