info
عکس ایستگاه اتوبوس آقاجاری3
category

ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 محله کوی آغاجاری، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آقاجاری3

ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی آغاجاری اهواز و خیابان گلبهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی آغاجاری اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه ولایت و همچنین چشم روشنی راکی، فروشگاه افق کورش 6780، ایستگاه اتوبوس آقاجاری2، جلوبندسازی رضا (موسی پور) و سوپر گوشت حبیب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 اهواز است که در محله کوی آغاجاری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نفت، گلبهار، بین شقایق11 و رز12 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس فردوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آقاجاری3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حفاری2
  بزرگراه مدرس، فتح 5، فتح، بین فتح 3 و 7
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق
  بزرگراه مدرس، بلوار فنی و حرفه ای
 • ایستگاه اتوبوس خیابان فتحی7
  بزرگراه مدرس، پنج، فتح، بین هشت و سه
 • ایستگاه اتوبوس تپه
  بلوار مدرس، میدان چهار اسب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آقاجاری3 ندارد.
  neshan logo