info
عکس شیرینی فروشی حمیدی فر
category

شیرینی فروشی حمیدی فر محله کوشش، مشهد

شیرینی‌سرا
5.0
2 رای

درباره‌ی شیرینی فروشی حمیدی فر

شیرینی فروشی حمیدی فر (شیرینی‌سرا) در محله کوشش مشهد و خیابان کوشش 1 - فارابی شمالی 2 واقع شده است. این قنادی یکی از پنج شیرینی‌سرا در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب و همچنین خوابگاه دانشجویی آرام، پمپ بنزین جایگاه 163، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان، اغذیه گل یخ و ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این قنادی به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی فروشی حمیدی فر واقع شده‌اند:

 • قنادی
  بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 11 و 13
 • شیرینی مهدی حمیدی فر
  بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 13 و بلوار کوشش
 • قنادی پرواز
  (4.4)
  بلوار جمهوری اسلامی
 • شیرینی سرای فلاح
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 18 و 20
 • قنادی خسروی
  (4.3)
  بلوار جمهوری اسلامی، پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی فروشی حمیدی فر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی فروشی حمیدی فر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی فروشی حمیدی فر ندارد.
  neshan logo