عکس ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس (محله اسکان، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، آزادگان، بعد از 17 شهریور

موقعیت ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس در محله اسکان یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دکوراسیون سارینا، دهکده چوب یزد، ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس، خودپرداز بانک رفاه و فروشگاه آلات موسیقی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، آزادگان، بعد از 17 شهریور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاطمه مقدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت
  رسالت، بین 27 و 31
 • ایستگاه اتوبوس نبوت
  بلوار شهید کارگر، رسالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس ندارد.
  neshan logo