info
عکس کلینیک روانشناسی تداعی زندگی
category

کلینیک روانشناسی تداعی زندگی محله ملاصدرا، شیراز

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک روانشناسی تداعی زندگی

کلینیک روانشناسی تداعی زندگی (مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره) در محله ملاصدرا شیراز و خیابان شهید آوینی واقع شده است. این مرکز یکی از پنج مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهمندفر، موزه آثار هنری و مجتمع تجاری تفریحی سعدی و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر مصلی نژاد، کلینیک دندانپزشکی قائم، شاتل، مبلمان آپارتمانی و گالری فرش حجازی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید آوینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز مشاوره و خدمات روانشناسی که در محدوده کلینیک روانشناسی تداعی زندگی واقع شده‌اند:

 • مرکز مشاوره رایا
  قصردشت، 45 قصردشت، 45/1 قصردشت
 • کلینیک سرآمد
  (5.0)
  ملاصدرا، حکیمی غربی، ابتدای حکیمی
 • مشاوره و روانشناسی راه نو
  (5.0)
  ملاصدرا، بین ملاصدرا 4 و جمالی
 • مرکز مشاوره آفاق شیراز
  (5.0)
  ملاصدرا، هدایت غربی
 • مرکز مشاوره و نوروفیدبک بیات
  (5.0)
  ملاصدرا، ملاصدرا 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک روانشناسی تداعی زندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک روانشناسی تداعی زندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک روانشناسی تداعی زندگی ندارد.
  neshan logo