info
عکس کافه قهوه ترنج
category

کافه قهوه ترنج اصفهان

درباره‌ی کافه قهوه ترنج

کافه قهوه ترنج (کافی‌شاپ) در اصفهان و خیابان نیرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یدک خواجه، سبزیجات آماده طبخ پدیده، زیروبندسازی سپاهان، نمایندگی وینکا مانیتور و فروشگاه میم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه قهوه ترنج اصفهان

کافی شاپ کافه قهوه ترنج اصفهان در شهر اصفهان محله کلمان واقع شده است. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان اصفهان، اصفهان، نیرو، بین مهدی شمس و گلزار است. شماره تلفن کافی شاپ کافه قهوه ترنج اصفهان 03132612504 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد این کافی شاپ بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد.

کافی شاپ کافه قهوه ترنج اصفهان را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله کلمان دانست. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه قهوه ترنج اصفهان برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس پایانه جی در نزدیکی کافی شاپ کافه قهوه ترنج اصفهان قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ کافه قهوه ترنج اصفهان به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافه قهوه ترنج اصفهان به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه قهوه ترنج واقع شده‌اند:

 • تریا پاندا شعبه اصلی
  علامه امینی شرقی، مهران
 • شکلات آرسین
  بازارچه، جعفر فروتن
 • قهوه شکلات آرش
  هشت بهشت شرقی، نرسیده به 8 متری متحد
 • قهوه ستاره
  نیرو، بین عنایتی و سجاد
 • کافه رستوران سروش
  نیرو، آزادی، بین بعثت و میثم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه قهوه ترنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه قهوه ترنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه قهوه ترنج ندارد.
  neshan logo