info
عکس ایستگاه اتوبوس فردوس
category

ایستگاه اتوبوس فردوس محله مهرآباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فردوس

ایستگاه اتوبوس فردوس (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد اصفهان و خیابان علامه امینی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی و مجتمع تجاری آلاء و همچنین ساندویچ دهه ۶۰، آموزشگاه رانندگی آسمان، دفتر مرکزی مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، باشگاه ورزشی پارسیک و فستفود پرس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوس اصفهان

ایستگاه اتوبوس فردوس اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مهرآباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به علامه امینی شرقی، بعد از فردوس بروید. ایستگاه اتوبوس فردوس اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس بازارچه (مهرآباد) هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فردوس اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار لاله
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوس ندارد.
  neshan logo