info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادی
category

ایستگاه اتوبوس آزادی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادی

ایستگاه اتوبوس آزادی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود سیکاس، فروشگاه ورزشی فدک، یدک خواجه، زیروبندسازی سپاهان و سبزیجات آماده طبخ پدیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادی اصفهان

ایستگاه اتوبوس آزادی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله کلمان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نیرو، آزادی، بین بعثت و میثم می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آزادی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی اتحاد کوثر سپاهان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه جی
  همدانیان
 • ایستگاه اتوبوس انصار المهدی
  بازارچه، بین بهشتی و دستغیب
 • ایستگاه اتوبوس فردوس
  علامه امینی شرقی، بعد از فردوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادی ندارد.
  neshan logo