info
عکس سوپر اقاسی
category

سوپر اقاسی (محله بهارستان، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر اقاسی

سوپر اقاسی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله بهارستان مشهد و خیابان کاوه6 واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه اتوبوسرانی شهید جوان، نانوایی سنگک عجمی، مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری، فروشگاه افق کوروش (شعبه کاوه 15) و مهندسان مشاور ایمن آزما قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر اقاسی واقع شده‌اند:

 • هایپر تخفیف
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، کسایی، کسائی3 - رودکی4
 • سوپر مارکت نارمک
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 7 و 9
 • سوپر مارکت حمید
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، کسایی، رودکی8 - کسائی5
 • سوپرمارکت رضوی
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، کسایی، رودکی8 - کسائی5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط av64 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر اقاسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر اقاسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر اقاسی ندارد.
  neshan logo