info
عکس ایستگاه اتوبوس مسکن غربی
category

ایستگاه اتوبوس مسکن غربی محله شهران جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسکن غربی

ایستگاه اتوبوس مسکن غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهران جنوبی تهران و خیابان شهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهران جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قائم و همچنین بستنی عمو نعمت، گل فروشی فرش، شرکت بلند طبقه، الکتریکی امیر و شیرینی شاه توت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسکن غربی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مسکن غربی تهران است که در محله شهران جنوبی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آبشناسان، شهران، بین شانزده متری مهدی و قائم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسکن غربی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهدای کن قرار دارد. آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسکن غربی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسکن غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهیدهاشمی‌زاده
  همت، کوهسار، هاشمی زاده
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس شهیدعباسی
  بزرگراه آبشناسان، شهران، عباسی، هاشمی زاده
 • ایستگاه اتوبوس نیروگاه
  بزرگراه آبشناسان، عسگری، شهران، بین قشلاقی و نیروگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسکن غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسکن غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسکن غربی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، شهران، بین شانزده متری مهدی و قائم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo