info
عکس ایستگاه اتوبوس نیروگاه
category

ایستگاه اتوبوس نیروگاه محله شهران شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیروگاه

ایستگاه اتوبوس نیروگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهران شمالی تهران و خیابان شهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهران شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شنبه بازار شهران و همچنین کافه بن بست، دکتر بهروز مقدادی متخصص نوزادان، کودکان و نوجوانان، پیتزا کاپو، فیزیوتراپی هدایتی و شرکت آرسین دکور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیروگاه تهران

ایستگاه اتوبوس نیروگاه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهران شمالی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، عسگری، شهران، بین قشلاقی و نیروگاه است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نیروگاه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین رویال تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیروگاه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیروگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهسار شرقی
  همت، کوهسار، بین هاشمی زاده و شهید نعمت اللهی
 • ایستگاه اتوبوس شهیدهاشمی‌زاده
  همت، کوهسار، هاشمی زاده
 • ایستگاه اتوبوس مسکن غربی
  بزرگراه آبشناسان، شهران، بین شانزده متری مهدی و قائم
 • ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی
  بزرگراه آبشناسان، شهران
 • ایستگاه اتوبوس شهیدعباسی
  بزرگراه آبشناسان، شهران، عباسی، هاشمی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیروگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیروگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیروگاه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، عسگری، شهران، بین قشلاقی و نیروگاه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo