info
عکس ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی
category

ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی محله شهران جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی

ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهران جنوبی تهران و بزرگراه آبشناسان، شهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهران جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قائم و همچنین فلکه اول شهران، بستنی عمو نعمت، ایستگاه تاکسی شهران میدان ولیعصر، گل فروشی فرش و شیرینی شاه توت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی تهران

ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهران جنوبی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان، شهران قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهدای کن است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسکن شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس شهیدهاشمی‌زاده
  همت، کوهسار، هاشمی زاده
 • ایستگاه اتوبوس شهیدعباسی
  بزرگراه آبشناسان، شهران، عباسی، هاشمی زاده
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کن پایانه مترو صادقیه
  بزرگراه شهید همت، الغدیر 1، خسروى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی ندارد.
  neshan logo