info
عکس ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی محله شهران جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی

ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهران جنوبی تهران و خیابان نظری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهران جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قائم و همچنین اغذیه‌ فروشی تهران 60، الکتریکی پارسیان شهران، گیلان خوراک ماسوله، فلکه اول شهران و کافه پاییز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای کن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی تهران

در شهر تهران، محله شهران جنوبی ، ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، نظری، نرسیده به میدان اول شهران می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای کن قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایرانپارس جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیمایوشیج
  بزرگراه آبشناسان، آقا خیابانی، نیروگاه، شهران، بین قشلاقی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  بزرگراه شهید همت، الغدیر 1، تقاطع طاهری
 • ایستگاه اتوبوس کن تخلیه
  بزرگراه شهید همت، الغدیر 1، بین یاسمن و خسروى
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کن پایانه مترو صادقیه
  بزرگراه شهید همت، الغدیر 1، خسروى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایرانپارس جنوبی ندارد.
  neshan logo