info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه شهر صدرا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه (ایستگاه اتوبوس) در صدرا و بلوار دانش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار زندیه و همچنین فست فود، کافی نت تخصصی صدرا، متمع مسکونی رسالت، مشاور املاک کلبه سبز و کلانتری 28 صدرا فاز 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه شهر صدرا

در شهر شهر صدرا، محله دلگشا ، ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه شهر صدرا قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دانش، بین خیابان دلگشا و بلوار اندیشه بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه شهر صدرا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شهر صدرا دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی کیان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه شهر صدرا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه زندیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی
  بلوار جانبازان، بلوار دانش
 • ایستگاه اتوبوس بلوار دانش
  بلوار دانش، بین دانش 1 و بلوار ایران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه ندارد.
  neshan logo