info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار دانش
category

ایستگاه اتوبوس بلوار دانش شهر صدرا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار دانش

ایستگاه اتوبوس بلوار دانش (ایستگاه اتوبوس) در صدرا و بلوار دانش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی و شهر مشاغل سرزمین فرشته ها و دریاچه مصنوعی اکو پارک صدرا و همچنین میدان گلها (فلکه سنگی سابق)، هایپر مارکت چیداک، فست فود هیرا، صدرا موبایل و نان سنگک گل نرگس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار دانش شهر صدرا

آدرس ایستگاه اتوبوس بلوار دانش شهر صدرا، شهر شهر صدرا، محله دلگشا است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دانش، بین دانش 1 و بلوار ایران بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار دانش شهر صدرا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شهر صدرا دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس ژیان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار دانش شهر صدرا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه
  بلوار دانش، بین خیابان دلگشا و بلوار اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی
  بلوار جانبازان، بلوار دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار دانش ندارد.
  neshan logo