info
عکس مدرسه شهید جلالوند
category

مدرسه شهید جلالوند (محله افسریه جنوبی، تهران)

درباره‌ی مدرسه شهید جلالوند

مدرسه شهید جلالوند (مدرسه) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان ازقندی - ششم واقع شده است. این مکان یکی از پانزده مدرسه در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک فجر و همچنین درمانگاه شبانه روزی خیریه جوادالائمه (ع)، استخر افسریه، فروشگاه جانبو، داروخانه شبانه روزی دکتر فرسام و دفتر شرکت امرسان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مدارس که در محدوده مدرسه شهید جلالوند واقع شده‌اند:

 • دبستان دخترانه یاس فاطمی
  بلوار نیکوعمل
 • دبیرستان معراج
  بزرگراه بسیج، رضوی
 • دبیرستان دخترانه آزادگان
  بزرگراه بسیج، زینتی شاهی - بیست و چهارم، بیست و چهارم، بین 15 متری دوم و ایثار
 • شکوه افسریه (دخترانه)
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری سوم(سویزی)، بین سوری و افشاری
 • مدرسه ابتدایی پرواس
  بزرگراه بسیج، غلامحسین ترابی، ترابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ALP ƏRSƏLAN (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه شهید جلالوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه شهید جلالوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه شهید جلالوند ندارد.
  neshan logo