info
عکس سرویس بهداشتی گلاب دره
category

سرویس بهداشتی گلاب دره تهران

سرویس بهداشتی

درباره‌ی سرویس بهداشتی گلاب دره

سرویس بهداشتی گلاب دره (سرویس بهداشتی) در استان تهران، شهرستان شمیرانات، بخش رودبار قصران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سینما پرواز و نگارخانه حسام و همچنین سورتمه دربند تهران، بوستان گلابدره، سفره خانه سنتی دل کوه، سافاری پارک وحشت و کافه طاهر قرار گرفته است.سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی گلاب دره واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی
  دربند، گلابدره ای
 • سرویس بهداشتی عمومی
  دربند، سربند
 • سرویس بهداشتی
  دربند، گلابدره ای
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Tedi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی گلاب دره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی گلاب دره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی گلاب دره ندارد.
  neshan logo