info
عکس باطری مرادی
category

باطری مرادی محله دکتر هوشیار، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باطری مرادی

باطری مرادی (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین لبنیات سنتی دهکده، مدرسه دخترانه قلم چی، درمانگاه هاشمی (شبانه روزی)، کارشناسی خودرو نوروزی و خانه بازی کفشدوزک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده باطری مرادی واقع شده‌اند:

 • اسپرت سیتی نجار
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نوری نیارکی
 • روکش غیاثوند
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، غیاثوند، بین شرقی و رجبی
 • فردا موتورز
  آزادی، پل عابر پیاده فتح المبین
 • آرتین اسپرت
  امام خمینی، بین دین محمدی و ایمانی
 • شرکت نیک صنعت
  آزادی، بین مهرداد یکم و استاد معین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماموستا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باطری مرادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باطری مرادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باطری مرادی ندارد.
  neshan logo