info
عکس حوزه علمیه امام خمینی (ره) (مدرسه تاریخی سپهداری)
category

حوزه علمیه امام خمینی (ره) (مدرسه تاریخی سپهداری) محله بازار، اراک

حوزه علمیه

درباره‌ی حوزه علمیه امام خمینی (ره) (مدرسه تاریخی سپهداری)

حوزه علمیه امام خمینی (ره) (مدرسه تاریخی سپهداری) (حوزه علمیه) در محله بازار اراک و خیابان راسته بازار سرپوشیده واقع شده است. این مرکز یکی از دو حوزه علمیه در محله بازار اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حسن پور و پاساژ سعادت و همچنین بازار تاریخی اراک، رستوران و سفره خانه سنتی حجره، مجتمع آموزشی امام علی (ع)، مسجد آقا ضیاء و چهار سوق قرار گرفته است.
سایر مدرسه‌های علوم دینی که در محدوده حوزه علمیه امام خمینی (ره) (مدرسه تاریخی سپهداری) واقع شده‌اند:

 • حوزه علمیه الزهرا خواهران
  بلوار امام خمینی، ملت، سالار
 • مدرسه علمیه الزهرا
  بلوار امام خمینی، ملت، بین اتحاد و سالار
 • حوزه علمیه آقاضیاالدین
  (3.7)
  محسنی، محسن زاده، گذر آقا ضیاء الدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیمان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حوزه علمیه امام خمینی (ره) (مدرسه تاریخی سپهداری) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حوزه علمیه امام خمینی (ره) (مدرسه تاریخی سپهداری) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حوزه علمیه امام خمینی (ره) (مدرسه تاریخی سپهداری) ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار امام خمینی، راسته بازار سرپوشیده، بین گذر سپهداری و گذر چهارسوق بازار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo