info
عکس قرض الحسنه انصارالمهدی
category

قرض الحسنه انصارالمهدی اصفهان

موسسه مالی و اعتباری
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی قرض الحسنه انصارالمهدی

قرض الحسنه انصارالمهدی (موسسه مالی و اعتباری) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک، بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری پارک و همچنین بریانی اعظم شعبه 4، شعبه یک بیمه تامین اجتماعی، پمپ بنزین علی یک، مجتمع اداری تجاری اوسان و تعمیرات لپتاپ و موبایل ایریکام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسات مالی که در محدوده قرض الحسنه انصارالمهدی واقع شده‌اند:

 • صندوق قرض الحسنه امام علی (ع)
  چهار باغ بالا، فرشادی، درخشان
 • کارگزاری آگاه بورس اوراق بهادار و کالا
  (5.0)
  چهار باغ بالا، دوم (2)
 • سبد گردانی هدف
  (5.0)
  چهار باغ بالا، بین دوم و بابک
 • کارگزاری آریا بورس
  (5.0)
  چهار باغ بالا، دوم (2)
 • موسسه اعتباری ملل شعبه مرکزی
  (5.0)
  شیخ صدوق شمالی، بین افسر و بهزاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rahaaaaa9 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قرض الحسنه انصارالمهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قرض الحسنه انصارالمهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قرض الحسنه انصارالمهدی ندارد.
  neshan logo