info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و بلوار شیخ کلینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و لوازم کوهنوردی و شکار کوهستان و همچنین نمایندگی محصولات سایپا مصلایی، کتابفروشی سروش، قصر فرش، درمانگاه حضرت امیر و موسسه کاریابی رزومه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر یزد، شهر یزد، محله امام شهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شیخ کلینی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک فاطمه الزهرا
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس بازرگانی
  بلوار رضا پاکنژاد، پاکنژاد، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس خیابان صیاد
  بلوار کارگر جنوبی، بلوار شیخ صدوق، بین حسین اسماعیلی و شهید صدوق 27
 • ایستگاه اتوبوس مهندس حمیدیا
  بلوار شیخ کلینی، بین جابر 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس میدان انبیا
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر ندارد.
  neshan logo