info
عکس قهوه هیرمان
category

قهوه هیرمان محله پونک، تهران

کافی‌شاپ

درباره‌ی قهوه هیرمان

قهوه هیرمان (کافی‌شاپ) در محله پونک تهران و بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، مخبری واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از شصت و شش کافی‌شاپ در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید جام جم همت و همچنین میدان عدل، مسجد النبی، تعویض روغنی شمس، باشگاه کربن و آموزشگاه زبانهای خارجی کیش ۱۹ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه هیرمان تهران

کافی شاپ قهوه هیرمان تهران را می‌توانید در شهر تهران محله پونک جنوبی پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، مخبری است.

کافی شاپ قهوه هیرمان تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله پونک جنوبی است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ قهوه هیرمان تهران برویم؟

یکی از امتیازات کافی شاپ قهوه هیرمان تهران، نزدیک بودن آن به ایستگاه اتوبوس مرداد است. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه هیرمان تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ قهوه هیرمان تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه هیرمان واقع شده‌اند:

 • کافه وبوتیک نان وشیرینی ساوردو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، قموشی
 • کافه قهوه
  بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، امیر ابراهیم، بین یاسر و امرالهی
 • قهوه کافی لند
  بزرگراه شهید همت، عدل جنوبی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین بهاران و میخک سوم
 • کافه TBT
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، ناطق نوری، حسین خانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین صفی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه هیرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه هیرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه هیرمان ندارد.
  neshan logo