info
عکس درب گرانیتی دانشگاه یزد
category

درب گرانیتی دانشگاه یزد محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی درب گرانیتی دانشگاه یزد

درب گرانیتی دانشگاه یزد (درب ورودی) در محله دانشگاه یزد و خیابان پژوهش واقع شده است. این مکان یکی از شش درب ورودی در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک تجارت، مهمانسرای دانشگاه یزد و ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد درب گرانیتی دانشگاه یزد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  احمد
  دوشنبه 18 اردیبهشت ماه 1402

  تنها دری که به همه قسمت های دانشگاه(بجز خوابگاه دخترانه) راه دارد و مخصوص ورود تاکسی ها است


سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب گرانیتی دانشگاه یزد واقع شده‌اند:

 • درب (ورودی) دانش دانشگاه یزد
  بلوارشهدای گمنام، بلواردانشگاه
 • ورودی بصیرت دانشگاه یزد
  (5.0)
  بلوار شهیدان اشرف، بلوار نهم دی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MaNa (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب گرانیتی دانشگاه یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درب گرانیتی دانشگاه یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب گرانیتی دانشگاه یزد ندارد.
  neshan logo