info
عکس بانک تجارت
category

بانک تجارت محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی بانک تجارت

بانک تجارت (بانک) در محله دانشگاه یزد و خیابان پژوهش واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب گرانیتی دانشگاه یزد و ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک تجارت یزد

آدرس بانک تجارت یزد، شهر یزد، محله دانشگاه، است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک تجارت یزد 03538217623 تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله دانشگاه می‌توان به بانک تجارت یزد اشاره کرد. بانک‌های پست بانک، بانک سینا شعبه شهید چمران و دفتر نمایندگی بانک West هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک تجارت یزد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. ایستگاه اتوبوس جوادالائمه، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک تجارت یزد قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. به یاد داشته باشید اگر به بانک تجارت یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک تجارت یزد را در ادامه می‌بینید. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • پست بانک
  بلواردانشگاه، بین طرازی یزدی و وزیری
 • بانک سینا شعبه شهید چمران
  شاهد، بین بلواردانشگاه و شاهد 14
 • دفتر نمایندگی بانک West
  بلواردانشگاه، خیابان پژوهش
 • بانک تجارت
  (5.0)
  خیابان استاد احمد آرام
 • بانک رفاه کارگران صفاییه
  (3.0)
  بلواردانشگاه، بین طرازی یزدی و وزیری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایزدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک تجارت ندارد.
  neshan logo