info
عکس فروشگاه اقای موبایل
category

فروشگاه اقای موبایل محله میدان گاز، شیراز

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه اقای موبایل

فروشگاه اقای موبایل (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله میدان گاز شیراز و بلوار آزادی، حر واقع شده است. این مکان یکی از سه فروشگاه و خدمات موبایل در محله میدان گاز شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و مجتمع فردوسی و همچنین خانه معلم شیراز (باشگاه فرهنگیان)، رستوران چینی اژدها، فروشگاه پارس لند، مستر برگر و هتل آپارتمان خانه سبز قرار گرفته است.

درباره فروشگاه اقای موبایل شیراز

فروشگاه اقای موبایل شیراز در شهر شیراز، محله میدان گاز، واقع شده است. فروشگاه اقای موبایل شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله میدان گاز به حساب می‌آید. موبایل و کافی نت پارس، خدمات فروش ایرانسل و موبایلکده شیراز از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه اقای موبایل شیراز برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اقای موبایل شیراز از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس انوری قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه اقای موبایل شیراز ایستگاه مترو زندیه نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه اقای موبایل شیراز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه اقای موبایل شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده فروشگاه اقای موبایل واقع شده‌اند:

 • موبایل و کافی نت پارس
  بلوار آزادی، بین میدان قائم و آزادی 4
 • خدمات فروش ایرانسل
  بلوار آزادی، بین میدان قائم و آزادی 4
 • موبایلکده شیراز
  بلوار قدس، بین آزادی 3 و میدان قائم
 • موبایل یوفون
  بلوار آزادی، بین میدان قائم و آزادی 4
 • آنتیک موبایل
  بلوار آزادی، بین آزادی 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تیموری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اقای موبایل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اقای موبایل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اقای موبایل ندارد.
  neshan logo