عکس پایانه سوسنگرد و حمیدیه
category

پایانه سوسنگرد و حمیدیه (محله سیاحی - سه راه خرمشهر، اهواز)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بلوار حمیدیه، بین بلوار هاشمی نژاد و 30 متری آرد

موقعیت پایانه سوسنگرد و حمیدیه در محله سیاحی - سه راه خرمشهر اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه سوسنگرد و حمیدیه (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله سیاحی - سه راه خرمشهر اهواز و بلوار حمیدیه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ و همچنین بازرگانی هاشمی، فرهنگ سرای علوی، مصالح فروشی برادران سواری (حاج اسماعیل)، نمایندگی سایپا (وانت زامیاد) و پمپ گاز CNG قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بلوار حمیدیه، بین بلوار هاشمی نژاد و 30 متری آرد


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه سوسنگرد و حمیدیه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سجاد شریفی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه سوسنگرد و حمیدیه اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوسنگرد و حمیدیه - مینی بوس و تاکسی پایانه مسافربری اهواز-سوسنگرد ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه سوسنگرد و حمیدیه اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه سوسنگرد و حمیدیه اهواز ندارد.