عکس پایانه مسافربری سیاحت
category

پایانه مسافربری سیاحت (محله کمپلو شمالی، اهواز)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، اهواز- شوش

موقعیت پایانه مسافربری سیاحت در محله کمپلو شمالی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه مسافربری سیاحت (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله کمپلو شمالی اهواز و خیابان اهواز- شوش واقع شده است. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله کمپلو شمالی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان علامه کرمی و IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ و همچنین شرکت مسافربری سیروسفر اهواز، پایانه مسافربری سیاحت، بانک کشاورزی، رستوران وحدت و خودپرداز بانک ملت قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، اهواز- شوش


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه مسافربری سیاحت واقع شده‌اند:

 • پایانه مسافربری سیاحت
  (3.5)
  بهاران
 • پایانه سوسنگرد و حمیدیه
  بلوار حمیدیه، بین بلوار هاشمی نژاد و 30 متری آرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط babak.delpazir (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه مسافربری سیاحت اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه مسافربری سیاحت اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه مسافربری سیاحت اهواز ندارد.