عکس خودپرداز بانک ملت
category

خودپرداز بانک ملت (محله کمپلو جنوبی، اهواز)

خودپرداز
4.0
1 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، انقلاب، نرسیده به باهنر

موقعیت خودپرداز بانک ملت در محله کمپلو جنوبی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

خودپرداز بانک ملت (خودپرداز) در محله کمپلو جنوبی اهواز و خیابان انقلاب واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از شانزده خودپرداز در محله کمپلو جنوبی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان علامه کرمی و IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ و همچنین پایانه مسافربری سیاحت، بانک کشاورزی، شرکت بیمه آسیا اداره خسارت، نمایندگی ایرانخودرو تضامن رستگار و فرزندان و باتری فروشی پیرزاده قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، انقلاب، نرسیده به باهنر


سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک ملت واقع شده‌اند:

 • عابر بانک انصار
  (4.0)
  بزرگراه اهواز - اندیمشک، بعد از بلوار قدس
 • خودپردار بانک کشاورزی
  (3.0)
  بلوار قدس، سروش
 • خودپرداز موسسه اعتباری کوثر
  (1.0)
  بلوار قدس، سلامت
 • خودپرداز بانک تجارت
  (4.0)
  بشارت، زینب(شهرزاد)، خشایار
 • خودپرداز بانک ملی
  بشارت، زینب(شهرزاد)، خشایار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehr iraniiii (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک ملت اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دستگاه خودپرداز عابربانک atm

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک ملت اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک ملت اهواز ندارد.