info
عکس بوستان پوریای ولی
category

بوستان پوریای ولی محله نعمت آباد، تهران

درباره‌ی بوستان پوریای ولی

بوستان پوریای ولی (پارک) در محله نعمت آباد تهران و بلوار شکوفه واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه کودک سوگلی و بورس تجهیزات آرایشگاهی و همچنین تولیدی مانکن و رگال خدا طلب، تشک ویولت، مبلمان جاسمین، تالار پذیرایی گل یاس و اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 19 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پوریای ولی تهران

بوستان پوریای ولی تهران در شهر تهران، محله نعمت آباد واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان تهران، تهران، بلوار شکوفه بروید. بوستان پوریای ولی تهران از بهترین مکان‌های تفریحی محله نعمت آباد در شهر تهران است. در اطراف این پارک، فست فودها و رستوران‌های خوبی از جمله جو گریل فود، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه پاسداران، رستوران حس توران، رستوران ریحون جردن و آدرس فود هال قرار دارند. از جمله مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان پوریای ولی تهران می‌توانیم به سینما فرهنگ، پردیس تئاتر شهرزاد و برج میدان آزادی اشاره کنیم.

چطور به بوستان پوریای ولی تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پوریای ولی تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه سروری است. اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پوریای ولی تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

در ادامه، می‌توانید تصاویر این پارک را مشاهده کنید. ما در اینجا آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک به بوستان پوریای ولی تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر این مکان را پیدا کنید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به بوستان پوریای ولی