info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان سهیل
category

ایستگاه اتوبوس میدان سهیل محله نعمت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان سهیل

ایستگاه اتوبوس میدان سهیل (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و میدان مهرورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بورس تجهیزات آرایشگاهی و همچنین سرویس تک، پارک شهدای نعمت آباد، فروشگاه افق کوروش، رستوران آفتابگردان و سوپر گوشت غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان سهیل تهران

در شهر تهران، محله نعمت آباد ، ایستگاه اتوبوس میدان سهیل تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان مهرورز است. ایستگاه اتوبوس میدان سهیل تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو نعمت آباد است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حاج علی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان سهیل تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان سهیل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان زمزم
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس سروری غربی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  بزرگراه کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار
 • ایستگاه اتوبوس پایانه نعمت آباد م شاد آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مرتضی زینلی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان سهیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سهیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان سهیل ندارد.
  neshan logo