category ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان (محله شهید رجایی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان در محله شهید رجایی تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان کنارگذر سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین کسری رستوران، گاراژ برجسته، بیسکویت فرخنده، پرشین دیزل و پارکینگ مترو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقری
  سید الشهدا
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  سهیل، بین جام و بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مترو نعمت آباد
  بزرگراه سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  سهیل
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سپیده
  سعیدی، پژاند، بین شیرودی و میرزایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 30 فروردین ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 30 فروردین ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان تهران ندارد.