info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک ملی
category

ایستگاه اتوبوس بانک ملی محله ولایت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک ملی

ایستگاه اتوبوس بانک ملی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولایت یزد و بلوار آیت الله خامنه ای، عرش واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله ولایت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری نادری و همچنین شرکت نرم افزاری خورشید، کلینیک دندانپزشکی حکیم ، شهر غذا، سالن زیبایی بابونه و فست فود حمید RpG قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک ملی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس بانک ملی یزد است که در محله ولایت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله خامنه ای، عرش قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک ملی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک ملی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا
  کوثر، طلوع، بین طلوع 17 و 44
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران
  بلوار فردوسی، بین میدان امام موسی صدر و فردوسی 6
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بلوار فلسطین، بین میدان امام موسی صدر و نگارستان 2
 • ایستگاه اتوبوس قائم المحمود
  فضیلت، سعادت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ملی ندارد.
  neshan logo