info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
category

ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی محله محله نیایش، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی

ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله نیایش یزد و خیابان مسکن واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله محله نیایش یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ذغال ذوالفقاری و همچنین شرکت اعتماد کالا، گیم نت وی ار ان، olviland 3، فست فود تاملی و داروخانه دکتر وکیلیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی یزد، شهر یزد، محله محله نیایش است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مسکن، بین رهبر و دهم می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مزیدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان چمران
  چمران، بین چمران 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم
  بنافتی زاده، بین برهان پور و بنافتی زاده 24
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان
  چمران، بین اویسی و صادقیه
 • ایستگاه اتوبوس میدان نیایش
  بنافتی زاده، بین سنتو و آذر
 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  آیت الله کاشانی، بین حافظ و مریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی ندارد.
  neshan logo