info
عکس فروشگاه افلاطونیان
category

فروشگاه افلاطونیان محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی فروشگاه افلاطونیان

فروشگاه افلاطونیان (فروشگاه) در محله آزاد شهر یزد و خیابان کنارگذر دهقان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و پنج فروشگاه در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت آبنوس، چادر دوزی یکتا، فروشگاه فولادصالح، ایستگاه اتوبوس خیابان بتول و جلوبندی ایران ۳۱ قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه افلاطونیان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه تایماز باتری
  بلوار آزادشهر، بن بست 37
 • فروشگاه خارپشت کوچولو
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 2 و میدان امیرکبیر
 • رنگ چوب ابنوس
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 16 و 18
 • فروشگاه رادیاتور خودرو
  شهید دهقان، ابوریحان بیرونی
 • فروشگاه فولاد صالح
  شهید دهقان، بن بست ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افلاطونیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افلاطونیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افلاطونیان ندارد.
  neshan logo