info
عکس ایستگاه اتوبوس شاملو
category

ایستگاه اتوبوس شاملو محله خلیل حسن بیگی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاملو

ایستگاه اتوبوس شاملو (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیل حسن بیگی یزد و خیابان ایمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خلیل حسن بیگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه پیشه های کهن و همچنین کافی نت نت لند، پایگاه بسیج حضرت علی اصغر (ع) ومسجد باقریه، بازرگانی معینی یزد، نانوایی و صافکاری ونقاشی مینیاتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاملو یزد

ایستگاه اتوبوس شاملو یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله خلیل حسن بیگی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شاملو یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شاملو یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاملو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر
  بلوار شیخ کلینی، 17 شهریور، بین شهید برهان و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  بلوار آزادشهر، بین سیدالشهدا و امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شرکت نفت
  شهید خلیل حسن بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاملو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاملو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاملو ندارد.
  neshan logo