info
عکس شیراز بازار وکیل مغازه جلالی
category

شیراز بازار وکیل مغازه جلالی محله بهارستان - هجرت، شیراز

درباره‌ی شیراز بازار وکیل مغازه جلالی

شیراز بازار وکیل مغازه جلالی (فروشگاه) در محله بهارستان - هجرت شیراز و بلوار کریمخان زند، کریمخان زند 20، کریمخان زند 28 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و پنج فروشگاه در محله بهارستان - هجرت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت کلاه فرنگی، موزه پارس (باغ نظر) و بازار نو و همچنین مسجد حاج غنی، آب انبار وکیل، هتل پارسه شیراز، امامزاده سید ذوالفقار و بوستان ابوذر قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده شیراز بازار وکیل مغازه جلالی واقع شده‌اند:

 • تعاونی مصرف فرهنگیان ناحیه ۲
  بلوار آزادی، حر
 • پترومهر آریا اعتماد جنوب
  بلوار کریمخان زند، توحید، ایروانی
 • کیف و چمدان ۱۱۰ طهماسبی
  بلوار کریمخان زند، توحید، بین توحید 1 و 2
 • مجموعه کشاورزی مزرعه دانش
  ساحلی، حر
 • فروشگاه نقره و نگین کشتی آرای
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط توکلیان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 23 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیراز بازار وکیل مغازه جلالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 23 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیراز بازار وکیل مغازه جلالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیراز بازار وکیل مغازه جلالی ندارد.
  neshan logo