info
عکس ماست بندی
category

ماست بندی محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ماست بندی

ماست بندی (لبنیاتی) در محله لویزان - شیان تهران و بزرگراه شهید بابایی، هنگام واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش لبنیاتی در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرک لویزان 1، پایگاه سلامت ارتش، درب اصلی شهرک لویزان یک، کتابخانه عمومی شهدای نیرو زمینی و میوه فروشی شهرک لویزان ۱ قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ( مهدی ) (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماست بندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ماست بندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماست بندی ندارد.
neshan logo